درباره ما

سلام. سعي ميكنم تمامي مطالبي كه در اين وب مطرح ميشود مورد پسند شما واقع شود.
اگه دوست داريد من بنويسم نظر بديدتا انگيزه پيدا كنم.
دوستان براي پاسخ سوالات خود به قسمت نظرات رفته و پاسخ سوال خود را مشاهده كنيد.
منوی اصلی
موضوعات وبلاگ
لینک دوستان
پیوندهای روزانه

بخش های دیگر

فتوبلاگ من
پرسش و پاسخ
یادداشت بازدیدکنندگان
گالری وبلاگ

جستجو

دوستان من

خدمات وبلاگ نويسان-بهاربيست

نویسندگان
مطالب پیشین
آرشیو مطالب
لوگوی دوستان
ابزار و قالب وبلاگ
وصیت شهدا
وصیت شهدا
کاربردی

عروسک ها اسباب بازی هایی هستند در هیات انسانی و به طور عمده به شکل یک دختر طراحی و ساخته می شوند. عروسک ها به دلیل شکل انسانی خود توانایی ایجاد ارتباط و تاثیرگذاری فراوانی بر روی ذهن دختربچه ها دارند. باید توجه داشت که عروسک هرگز قادر نیست احساساتی را که در دختران برمی انگیزاند در پسران نیز تحریک نماید و این نه به توانایی عروسک که به سرشت و روحیات متفاوت پسران و دختران بازمی گردد.
کریستیانف سومرز در همین رابطه می گوید: شرکت تولید اسباب بازی «هسبرو» درصدد بود یک خانه عروسکی را از نظر بازاریابی و مطلوبیت برای پسران و دختران امتحان کند، ولی خیلی زود مشخص شد که واکنش دختران و پسران در مقابل محصول یکی نیست. دختران شروع به لباس پوشاندن به عروسک، بوسیدن آن ها و خانه بازی می کردند در حالی که پسران اسباب بازی ها را از سقف خانه بیرون می انداختند.

در روش‌های تعلیم و تربیت، مهم‌ترین و کلیدی‌ترین عامل بحث «الگوسازی» است. هر سن و هر جنس الگوی خاص خود را برمی‌تابد. در این میان مهم‌ترین سن، دوران کودکی است. تربیت دوران کودکی توأم با بهره‌گیری از الگوهای خاص و ویژة این دوران است. طبیعی است که الگوهای دوران کودکی به طور عمده از مؤلفه‌های عاطفی به جای گزاره‌های عقلانی بهره می‌برند. لذا رمز و رازهای موجود در خیال‌پردازی‌های کودکانه، جایگزین گزاره‌های واقع‌گرایانه در تربیت بزرگسالان می‌شود. مبتنی بر این اصل، استفاده از نماد حیوانات به صورت فانتزی در انتقال مفاهیم آموزشی و تربیتی به کودکان همواره مدّ نظر بوده است؛ به گونه‌ای که امروزه بیشترین حجم تولیدات فرهنگی مربوط به کودکان در زمینة انیمیشن، کتاب، داستان و اسباب‌بازی به استفاده از نمادگرایی از حیوانات محدود می‌شود.

در این میان دختربچه‌ها انحصاراً به عروسک علاقه‌مند هستند. این علاقه نشأت گرفته از عاطفه ویژة دختر بچه‌ها و همچنین به دلیل قدرت برتر عروسک در ایجاد حسّ همزادپنداری و تفاهم خیالی با کودک است.

عروسک، بالاترین نقش تربیتی را به ویژه در شکل‌دهی و پایه‌ریزی شخصیت دختران دارد. دختربچه‌ها، زنان آیندة هر ملت هستند و برای انحطاط هر ملت بایستی دختران و زنان آن ملت را منحط تربیت نمود. همان‌گونه که برای اعتلای هر ملت، بایستی دختران و زنان آن ملت را متعالی تربیت کرد. از این منظر، نقش عروسک در تهاجم فرهنگی نقش بسیار برجسته‌ای است.

نکته ی بسیار مهم، کارکرد الگویی و تربیتی عروسک است. چرا که در حساس ترین مقطع سنی یعنی در دوران کودکی مورد استفاده قرار گرفته و نقش بسیار موثری در الگوسازی ذهنی دختربچه ها آن هم در قالبی عاطفی و دوست داشتنی دارد.

باید توجه داشت که عروسک ها در پایین ترین مرحله کمک می کنند که کودکان به یک تصویر کامل بدنی دست پیدا کنند. مادران نیز از کارکرد واسطه ای عروسک برای آموزش دختران در اموری همچون غذا خوردن، حمام کردن و آرامش و ... بهره می برند. اما به تناسب رشد سنی دختران، عروسک ها در آموزش نقش های اجتماعی و نمایش تفکیک جنسیتی و فهم کودک از وظایف آینده خویش نقش بارزی را ایفا می کنند.
موضوع : راه كار هاي جنگ نرم ,
ما در دنياي پرآشوبي زندگي مي كنيم. حفظ امنيت خويشتن و اجتناب از آسيب براي هر فردي قابل تصور است. گاهي حتي محتاط ترين و به لحاظ امنيتي آگاه ترين افراد، دچار آسيب هاي امنيتي مي شوند. گر چه امنيت تضمين شدني نيست ولي به طور خارق العاده اي قابل افزايش است. همه دستگاه هاي امنيتي كشور از جمله كاركنان وزارت اطلاعات، براي حفظ امنيت ملي، بطور شبانه روزي در حال تلاش هستند. اما اين ميسر نخواهد شد مگر اين كه هر يك از شهروندان عزيز ايراني، نسبت به امنيت خود و ساير همنوعان احساس مسئوليت و تلاش نمايند. براي اين مقصود، هر شخص بايد براي افزايش ايمني خود، قواعد مربوط به امنيت فردي را بياموزد. آشنايي هر يك از ما با برخي اقدامات خود حفاظتي، اولين گام براي دفاع و حفاظت شخصي در مقابل خطرات غيرقابل پيش بيني است.


توصيه هاي حفاظتي در استفاده از تلفن:

 

1- هرگز تلفن همراه خود را در اختيار ديگران قرار ندهيد.

سيم كارت تلفن همراه به‏راحتي قابل كپي برداري بوده و ديگري به‏راحتي مي‏تواند از سيم كارت و هم‏چنين اطلاعات ذخيره شده در آن (‌شماره‏هاي ذخيره شده، ‌پيغام‏ها، قرارها و ... ) كپي برداري نمايد.

از آن‏جا كه اطلاعات ذخيره شده در دستگاه تلفن همراه، بخشي در حافظه دستگاه قرار مي‏گيرد، بايد همواره هنگام تعويض و فروش يا ‏‏‏‏تعمير گوشي تلفن همراه، اطلاعات ذخيره شده در حافظه گوشي را پاك نمائيد.

 

2- هرگز از تلفن همراه افراد ناشناس براي برقراري ارتباط خود استفاده نكنيد.

در بعضي مواقع ممكن است شما نياز فوري به برقراري تماس تلفني داشته ولي چون دستگاه تلفن خود را در اختيار نداشته يا امكان تماس با آن وجود ندارد، ممكن است از تلفن همراه ديگران استفاده كنيد. از آن جا كه شماره تماس در حافظه تلفن همراه او ثبت مي‏‏گردد. لذا از تلفن هاي عمومي مخابرات استفاده كنيد، يا از تلفن همراه افراد مطمئن، كسبه هاي ثابت و ... استفاده نموده و حتي‏المقدور پس از تماس، شماره را حذف نماييد. موضوع : فراماسون و صهيون ,
پستی که پیش روی شماست ترجمه‌ای از کتاب پروتکل‌های دانشوران صهیون نوشته‌ی عجاج نهیوض است و در بردارنده‌ی ۲۴ پروتکل که توسط سران صهیونیسم که متشکل از دانشوران و مغزهای متفکر یهودیت است به تصویب رسیده و امضا گردیده است و در واقع همان تفکرات اهریمنی آنان برای سلطه بر جهان توسط یک حکومت یهودی است.
مطالعه‌ی این نوشتار ما را بر آن می‌دارد تا در تحقیق و شناخت این پدیده‌ی شوم همت بیشتری گمارده و در پاسخ به ندای هل من ناصر ینصرنی که در زمین و زمان پیچیده ثابت قدم‌ باشیم.
پروتکل اول
حق با زور است. آزادی ایده‌ای بیش نیست. طلا، ایمان، خود مختاری، سرمایه و حاکمیت مطلق آن، دشمن داخلی، توده‌ی مردم، هرج و مرج اجتماعی، ناسازگاری سیاست و اخلاق، قدرت یهودیت آزادی‌خواه شکست ناپذیر است، هدف وسیله را توجیه می‌کند، توده و اکثریت مانند انسان کور است. الفبای سیاست:
اختلافات حزبی، استبداد مطلق در حکومت، رواج مشروبات الکلی، کهنه پرستی، تباهی اینها اصول و قواعد حکومت یهودی است که متشکل از ترور، آزادی، مبانی حکومت‌های موروثی، سلطه‌ی پنهانی که نمایندگان را از مردم دور می کند شیرازه‌ی آن را تشکیل داده است.

پروتکل دوم
موضوع : فراماسون و صهيون ,

اسرائیل این روزها به هر دری می زند تا شاید چهره ای صلح طلب از خود به جهان مخابره کند و در پس آن، به توسعه اشغالگری خود بپردازد. به نظر می آید حضور غیرمنتظره بارسا هم تائیدی بر همین نکته باشد.

حضور تیمی مانند بارسلونا در سرزمین های اشغالی و تمرین 60 دقیقه ای این تیم مشهور اسپانیایی با ستارگانی همچون مسی در حضور 20 هزار تماشاگر اتفاقی است که به تازگی در یکی از ورزشگاههای منطقه رام الله افتاده است.

این حضور غافلگیر کننده بهترین فرصت را نصیب رژیم کودک کش صهیونیستی کرده است تا بتواند از آن بهره برداری کرده و چهره ای صلح طلب از خود به نمایش بگذارد و در پس آن طرح های توسعه طلبانه خود را تضمین و ادامه دهد.

در این نمایش ظاهری صلح، صحنه هایی به ثبت رسیده که در نوع خود قابل تامل است و نشان می دهد سردمداران این رژیم ستیزه جو چگونه از هر فرصت کوچکی برای تبلیغ مشی و مرام خود استفاده می کنند در حالی که سیاستمداران تشکیلات خودگردان در خواب غفلتی عمیق آسوده اند.

گرچه مقامات باشگاه بارسلونا مدعی شده اند حضور غیر منتظره تیم شان به منظور حمایت از کودکان فلسطینی است اما شواهدی که در پی می آید نه تنها خلاف آن را ثابت می کند بلکه از حضور هدفمند و هماهنگ این تیم در راستای اعتلای صهیونیسم جهانی پرده بر می دارد. حضوری که با مذاکرات رژیم صهیونیستی و تشکیلات خودگردان به میانجیگری آمریکا متقارن شده است.

اما اگر بارسلونایی ها در گفتار خود صادق می نمودند بایستی به جای حضور در مکانی که جلونگاه و تحت نفوذ صهیونیست هاست یعنی کرانه باختری تحت فرمان محمود عباس و تشکیلات غیرقانونی خودگردان، باید بساط خود را در غزه پهن می کردند.

تصاویری که در ادامه می آید و توضیحات آنها اما کاملا اثبات خواهد کرد که این حرکت نیز در هماهنگی ظریف با نشستی است که آمریکا به عنوان میانجی صلح بین طرفین درگیر و با اجرای جان کری، صائب عریقات و تزیپی لیونی را مهمان خود کرده است.

این را هم فراموش نکنید نتیجه مذاکراتی را که طرفین آن صائب عریقات و تزیپی لیونی باشند از پیش مشخص است خوانندگان محترم لابد به خاطر دارند اظهارات چندی پیش خانم لیونی وزیر خارجه اسبق رژیم صهیونیستی را که ضمن نام بردن از امیر قطر و طرف مذاکره کننده خود یعنی عریقات، از تطمیع این دو و چند تن دیگر از تاثیرگذاران صحنه سیاسی جهان عرب با روش های غیراخلاقی و جنسی خبر داده بود.

اما تصاویر این رویداد و نشانه های یک بازی خطرناک:

در بخشی از فیلم منتشر شده رئیس باشگاه بارسلونا پیراهنی با شماره 13 را مقابل شیمون پرز رئیس و نتانیاهو نخست وزیر این رژیم جعلی می گیرد. البته محمود عباس یهودی هم به آنها ملحق می شود. در ادامه هم تمام عوامل بارسا از بازیکنان و مربیان گرفته تا گردانندگان باشگاه، با همین پیراهن شماره 13 و در مقابل دیوار ندبه عکسی به یادگار می گیرند! در بالای عدد 13 هم نوشته شده است تور صلح! و لابد صلح یعنی تقدیم دو دستی یک سرزمین، آواره شدن ساکنانش و تحقیر روزانه کسانی که هنوز رمقی برای مقاومت دارند و امیدوار به پیروزی.

[تصویر:  1375948240_002.jpeg]
[تصویر:  1375948264_003.jpeg]
[تصویر:  1375948323_004.jpeg]
موضوع : اخبار ,

دجال یک موجود افسانه‌ای و تمثیلی هست!
[تصویر:  nuckelavee_by_istaerlus-d5j8eyx-300x284.jpg]دجال موجودی افسانه‌ای می‌باشد مثل موجودات افسانه‌ای که در ادیان دیگر می‌باشد مانند اژدها، ققنوس، دیوها، سنتائورها و خون‌آشام‌ها و گرگ‌نماها و موجودات افسانه‌ای دیگر.
افسانه‌ها دو گونه هستند یا توسط انسان و شیاطین و اجنه، ساخته شده‌اند یا توسط خداوند بر پیامبری نازل شده‌اند
بسیاری از مردم از حقیقت افسانه‌ها بی‌خبر هستند!
در حالی که افسانه یا به زبان انگلیسی Myth چیزی جز واژه قرآن “مثل” نیست! و مثل همان Myth می‌باشد! اما بیشتر مردم از آن آگاه نیستند چون به خدای یکتا اعتقاد ندارند یعنی خدا را درست نشناخته‌اند و برای همین معنی “خدایان” رو هم درست درک نمی‌کنند.
همانطور که گفتیم افسانه‌ها دو گونه هستند یا از طرف خداوند نازل شده‌اند یا از طرف غیر خدا، افسانه‌های غیر الهی ضدالهی هستند ولی افسانه‌های الهی، به هیچ‌وجه ضدالهی و ضددینی و کفر و شرک نیست گرچه در ظاهر و از دید عوام این گونه هست و این حکمت الهی را نشان می‌دهد که انسان برای درک این افسانه‌ها (امثال) به ذره‌ای تسلیم برای خدا و توحید او و فشار بر مغز خود نیاز دارد!
بعضی‌ها گمان می‌کنند در اسلام مثال و مجاز وجود ندارد! ولی ابدا اینطور نیست:
أَلَمْ تَرَ کَیْفَ ضَرَبَ اللَّهُ مَثَلًا کَلِمَةً طَیِّبَةً کَشَجَرَةٍ طَیِّبَةٍ أَصْلُهَا ثَابِتٌ وَفَرْعُهَا فِی السَّمَاءِ [١۴:٢۴]آیا ندیده‌ای که چگونه یزدان مثال می‌زند سخن پاکیزه را به درختی پاکیزه، که ریشه‌اش پابرجا و شاخه‌هایش در آسمان هست ؟
تُؤْتِی أُکُلَهَا کُلَّ حِینٍ بِإِذْنِ رَبِّهَا ۗ وَیَضْرِبُ اللَّهُ الْأَمْثَالَ لِلنَّاسِ لَعَلَّهُمْ یَتَذَکَّرُونَ [١۴:٢۵]میوه‌اش را هر زمان که یزدان دستور دهد می‌دهد، و یزدان مثال‌هایی برای مردم می‌زند تا شاید یادآور شوند.
سخن، سخن خداوند است که به صورت کتاب‌های آسمانی و در زمان آخرین پیامبر (نه آخرین فرستاده!) حضرت محمد مصطفی (ص) به صورت قرآن کریم و روایات و احادیث نازل شده است و نتیجه‌ای که از عمل به آیات و روایات چهارده معصوم به دست می‌آید همان میوه این درخت پاکیزه هست.
دانشی که در نزد پیامبران و جانشینان آن‌ها هست دانش پاکیزه هست ولی دانشی که در نزد شیطان‌پرستانی مثل چارلز داروین هست دانش‌ها ضدالهی (خدا حذف کن!) دانش‌های پلید و آلوده هستند.
وَمَثَلُ کَلِمَةٍ خَبِیثَةٍ کَشَجَرَةٍ خَبِیثَةٍ اجْتُثَّتْ مِن فَوْقِ الْأَرْضِ مَا لَهَا مِن قَرَارٍ [١۴:٢۶]و مثال سخن پلید، چون درختی پلید است که از روی زمین کنده شده و هیچ جایگاهی ندارد!
آری دانش و سخن این شیاطین انسان‌نما، همیشه دست‌خوش تغییر و تحول می‌شود و پابرجایی ندارد و همیشه شک و شبهه در آن هست!
جالب هست که در مستندی به نام اخراجی‌ها ! با افرادی مصاحبه شده که از دانشگاه اخراج شده (استاد بوده‌اند) که به تکامل هوشمند یعنی خلقت الهی، اعتقاد داشتند و آن‌ها تعریف می‌کردند که تکامل‌گراهای بی‌منطق اینها رو مسخره و تهدید می‌کردند یا اجازه حرف زدن رو به این‌ها نمی‌دادند!
موضوع : فراماسون و صهيون ,

هوالقادر وقتی کیف شهید دیالمه سالم به خانه میرسد و فقط اسناد ماسون بودن موسوی به سرقت میرود! عکسبه جا مانده از پیکر آن شهید نیز این مسئله را تأیید می نماید که آتش انفجار به ایشان صدمه ای نرسانده و آثار سوختگی در پیکر ایشان نیز دیده نمی شود. لذا به یقین کیف حاوی اسناد نسوخته است. بلکه به شهادت خانواده ی شهید دیالمه، کیف سالم ایشان ... نهال نیوز: داشتن بصیرت و تشخیص نفاق در عملکرد سالوسان ودغلبازان، امر مهمّی است که غفلت از آن ضربات جبران ناپذیری را در پی خواهد داشت. این موضوع حساس در طول تاریخ انقلاب اسلامی ایران و به خصوص در دهه ی اوّل آن، از اهمیّت بسیار بالایی برخوردار بوده و هست. برافتادن پرده ی نفاق از برخی چهره ها در سال های اخیر و تحقق پیش بینی های علمداران بصیرت در سال های اولیّه ی انقلاب از یک سو، و عکس العمل خواص بی بصیرت از سویی دیگر، اهمیّت این موضوع را دوچندان می کند. فتنه ی سال 88 از جمله مسائلی بود که طی آن، پیش بینی های دقیق دیده بانان با بصیرتی همچون شهید دکتر سیّد حسن آیت و شهید دکتر عبدالحمید دیالمه در مورد برخی از عوامل فتنه به وقوع پیوست. و از طرف دیگر این فتنه موجب گشوده شدن برخی پرونده های مرموز آن سالها شد که در این نوشته مروری اجمالی خواهیم داشت بر یکی از آنها: علمداران بصیرت و هشدارشان درباره میرحسین موسوی میرحسینموسوی و زهرا رهنورد از جمله افرادی بودند که چهره ی حقیقی آنان در همان سال های ابتدایی پیروزی انقلاب برای این شهیدان بزرگوار آشکار شده بود و با توجّه به اسنادی که جمع آوری نموده بودند، درباره ی آنان به افشاگری می پرداختند. امّا بالا بودن میزان نفاق آنان و ساده انگاری نیروهای انقلابی سبب شد تا به این هشدارها توجه زیادی نشود. میزان سنجش افراد برای شخصیتی چون شهید دیالمه، فقط در داشتن سابقه مبارزاتی و عضویت در گروه های خط امامی از جمله حزب جمهوری اسلامی، خلاصه نمی شد بلکه مهم برای او مبانی اعتقادی افراد بود. به همین دلیل وقتی در روزنامه جمهوری اسلامی که ارگان حزب جمهوری بود ردپای انحراف را تشخیص داد به طور رسمی و بدون در نظر گرفتن تعارفات سیاسی و مصلحت های غیر شرعی انتقاد کرد و بارها به حضور برخی عناصر در حزب اعتراض نمود. البته انتقادات او ساخته و پرداخته بازی های سیاسی نبود، بلکه چون تقوا را سرلوحه اعمال و گفتار خویش قرار داده بود، برای همه مخالفت هایش استدلال های مستند و منطقی داشت. متن زیربخشی از آخرین سخنرانی شهید دیالمه است که تنها سه روز پیش از شهادتش ایراد نموده بود:
موضوع : فراماسون و صهيون ,

نمی دونم شنیدید میگن "فرزند کمتر زندگی بهتر " !

حتما شنیدید ولی هیچ کس تا به حال فکر کرده که این شعار یهو بعد از نسل گذشته که اکثرا از 4 تا بچه کمتر نداشتن چه جوری و چرا وارد فرهنگ ما شد و متاسفانه خیلی زود جاافتاد ؟!! همچین که الان اگه یه زوج جوون بیشتر از دوتا بچه داشته باشن همه با تعجب انگشت اشاره رو به سمتشون می گیرن و گاهی هم مورد تحقیر واقع میشن .... متاسفانه از ابتدای سال 92 تا بحال تعداد زیادی از هم وطنانمون در جنوب کشور و خصوصا اهواز وهابی شدن!! هنوز خودم تو این بهتم که چرا و چطور بعد از این همه جنایتی که از وهابی ها و فتاوای غلط و مضحکشون سراغ داریم بازم این هم وطنای گل! رفتن چنین کاری کردن !! موندم به خدا ... .... دوستانی که اهل پژوهش در زمینه دشمن شناسی هستند حکما این حرف رو تایید میکنن که اینها و مسائلی از این دست ، حربه دشمنه برای از بین بردن شیعیانه ؛ تو سوریه و عراق و فلسطین قتل عام ، سوراندن و سر بریدن شیعیان و توی ایران هم اینجوری ! .... جالبه که بدونید مفتی های وهابی که هم کاسه صهیونیست ها هم هستن فتوا دادند که سلفی ها و وهابی ها با زنان ایرانی ازدواج کنند هر وهابی 4 زن و 20 بچه!! و اینطور تخمین زدن که تا 30 سال آینده ایران یک کشور سلفی و وهابی خواهد بود! .... درسته شاید بگین خب ما که نمی خوایم بریم وهابی بشیم ولی حقیقت اینه که با این وضع بچه دار شدن جوونای ما و عزم اونها برای زاد و ولد در ایران ، خب طبیعیه که تا چند دهه آینده جمعیت اونا بیشتر باشه!! .... دشمن (صهیونیزم) حربه های زیادی برای کاهش نسل ما ایرانی ها داره : تغذیه ، نوع لباس ، کنترل ذهن و ... اما من در اینجا فقط به موضوع بچه دار شدن و نسل آینده شیعیان اشاره کردم... .... خوبه مردم آگاه باشن ... .... گرونی و وضع اقتصادی و کم بودن حوصله پدر و مادر و... هم القائات زیرکانه دشمنه خدایی که روزی کرم لای سنگ رو میده از روزی جانشینش رو زمین محاله غافل بشه... .... در ضمن سن ازدواج هم داره میره بالا تورو خدا سخت گیری و پول ندارم و سربازی نرفتمو میخوام درس بخونمو اینارو بذارین کنار..........فقط خدااااااااااااا....... ....

تا حالا پیش خودتون فکر کردید که چرا شیعیان و در راس اونها ایرانی ها تا این اندازه و بیشتر از بقیه ادیان ، مذاهب و کشورها آماج حمله ی روانی صهیونیزم هستند ؟؟؟....
موضوع : فراماسون و صهيون ,

 

منجی

در این مقاله سعی بر این است که عقاید سه دین حنیف(حق گرا) یعنی اسلام، مسیحیت و یهودیت و در آخر زردشت را در خصوص منجی بیان کنیم. سه دین اسلام، مسیحیت و یهودیت بر این باور استوار هستند که دین فقط یکی است و آن هم تسلیم است و عقاید  آن ها مشترک است. در اینجا مجالی برای بیان عقاید و اشتراکات این ادیان نیست، برای همین تنها به یکی از اشتراکات آن ها یعنی وجود منجی و موعود در آخر الزمان می پردازیم.
موضوع : مقالات ,


 

 

1. بچه دار شدن از راه دور: برخی علمای وهابیت به ارائه فتواهای عجیب شهره هستند اما اخیرا فتوایی منتشر شده که در نوع خود قابل تامل است؛ اگر مردى دخترش را که در شرق جهان با وى زندگى مى کند به همسرى پسرى در آورد که او در غرب جهان با پدرش زندگى مى کند و هیچگاه آن دو یکدیگر را نبینند و از محل زندگى بیرون نروند، سپس شش ماه از ازدواج آنان بگذرد و آن دختر صاحب فرزند شود پدر او‌‌ همان کسى خواهد بود که در غرب دنیا زندگى مى کند، اگر چه هیچگاه همسرش را ملاقات نکرده و حتى ندیده باشد!

همچنین اگر کسى را از لحظه عقد ازدواج به مدّت پنج سال زیر نظر نگهبانان زندانى کنند، سپس آزاد شود و به منزلش برود و تعدادى فرزند در کنار همسرش ببیند همه آنان فرزندان وى خواهند بود! اگر چه فرصت یک لحظه دیدار و ملاقات با همسرش را پس از عقد نداشته است. این امر امکانش دور از واقعیّت نیست، زیرا ممکن است بر اثر کرامت یکى از اولیاء با آنکه مسافت بین زن و شوهر زیاد است آن دو به دیدار یکدیگر رسیده باشند و از این راه فرزندى به وجود آمده باشد!

۲. استفاده از کمربند ایمنی: پوشیدن کمربند ایمنی حرام است! زیرا مانع قضا و قدر می‌شود!

۳. بهداشت گوشت: شستن گوشت قبل از پختن بدعت است؛ ابن تیمیه: شستن گوشت بدعت است، چنانکه اصحاب پیامبر رضوان الله علیهم در عهد پیامبر (ص) گوشت را بدون شستن می‌پختند و می‌خوردند!

به ادامه مطلب برويد

موضوع : اخبار ,

به روایت اهل سنت داریم که یک اعرابی سوالاتی از خلیفه ی دوم کرد واو به علی(ع)رو کرد وآن سوالات را از حضرت پرسید و حضرت هم جواب دادند.

اعرابی به عمر اعتراض کرد که تو امیرمومنان هستی چرا جواب مرا ندادی؟عمر گفت:"وَیحَکَ ما تَدری مَن هذا؟هذا مولایَ وَمولی کُلِّ مومِنٍ وَ مَن لَم یَکُن مولاهُ فَلَیسَ بِمومِنٍ./وای بر تو،آیا میدانی این مردکیست؟این مرد مولای من ومولای هر مومنی است وکسی که علی مولای او بناشد مومن نیست.

کتاب "مقام الامام امیرالمومنین عندالخلفاء"ص 29 ونیز امام احمد در باب فضائل میگوید:

سبب این که عمر گفت:"اعوذ بالله من معضله لیس لها ابوالحسن/پناه میبرم به خدا از مشکله ای که ابوالحسن در آن نباشد" این بود که پادشاه روم به عمر نامه ای نوشت و از او مسائلی راپرسید.

پس عمر آن مسائل را برای صحابه گفت،پس جوابی نزد آنها نیافت.آن سوال ها را نزد علی(ع) معروض داشت،پس آن حضرت در اندک مدت پاسخ گفت .ملک روم به نام بنی الاصفر پرسیده بود:

1_آن چیست که خدا آن را خلق نکرده؟

2_ آن چیست که خدا آن را نمی داند؟

3_ آن چیست که نزد خدا نیست؟

4_ آن چیست که تمامش دهان است؟
موضوع : مقالات ,

در پی کشف فسیل های بر جا مانده از میلیون ها سال پیش ثابت شده که اکثر چهار پایان و اسب در گذشته های دور دارای انگشت بودند که به دلیل فشار زیاد وزن اسب روی انگشت وسط باعث از بین رفتن باقی انگشتان شد و به مرور ناخن انگشت وسط به شدت رشد کرد که امروزه به آن(سم) میگوییم! یه مثال: شما هرچه از یه عضو بدنتون بیشتر استفاده کنین اون عضو بیشتر رشد میکنه مثل کسایی که والیبال یا بسکتبال بازی میکن که دارای رشد قدی زیادی هستن...
استخوان پاشنه بزرگتر از سایر استخوان های کف پاست تا فشار وزن بدن رو به خوبی تحمل کنه البته هنگام ثابت ایستادن فشار بیشتری به استخوان پاشنه وارد میشه.
و اما ربط این مطلب به مقصود بنده یعنییی شیطانپرستی!!!!
مقصود نهایی فراماسون ها شبیه نمودن انسان به شیاطین است و نقشه های شوم و پلیدشان را آرام آرام پیش میبرند تا به هدفشان برسند...
کفش های پاشنه بلند از قرن ها پیش در اروپا مد شد که در ابتدا دارای پاشنه ی کوتاه بود و به مرور زمان بر ارتفاع ان افزوده شد که امروزه شاهد کفش های پاشنه بلندی با ارتفاع ۲۰ تا ۲۵ سانت در بازار جهان وحتی در ایران هستیم!
موضوع : فراماسون و صهيون ,

جسد فرعون به مکانی با شرایط خاص در مرکز آثار فرانسه انتقال داده شد تا بزرگترین دانشمندان باستانشناس به همراه بهترین جراحان و کالبد شکافان فرانسه، آزمایشات خود را بر روی این جسد و کشف اسرار متعلق به آن شروع کنند.
رئیس این گروه تحقیق و ترمیم حسد یکی از بزرگترین دانشمندان فرانسه به نام پروفسور موریس بوکای بود، او بر خلاف سایرین که قصد ترمیم جسد داشتند، در صدد کشف راز و چگونگی مرگ این فرعون بود.
تحقیقات پروفسور بوکای همچنان ادامه داشت تا اینکه در ساعات پایانی شب نتایج نهایی ظاهر شد بقایای نمکی که پس از ساعت ها تحقیق بر حسد فرعون کشف شد دال بر این بود که او در دریا غرق شده و مرده است و پس از خارج کردن جسد او در دریا غرق شده و مرده است و پس از خارج کردن جسد او از دریا برای حفظ جسد، آن را مومیایی کرده اند. اما مسئله غریب و آنچه باعث تعجب بیش از حد پروفسور بوکای شده بود این مسئله بود که چگونه این جسد سالمتر از سایر اجساد، باقی مانده در حالی که این جسد از دریا بیرون کشیده شده است.به آیه قرآنی روی عکس توجه فرمایید

حیرت و سردرگمی پروفسور دوچندان شد وقتی دید نتیجه تحقیق کاملا مطابق با نظر مسلمانان در مورد غرق شدن فرعون است و از خود سئوال می کرد که چگونه این امر ممکن است با توجه به اینکه این مومیایی در سال ۱۸۹۸ میلادی و تقریبا در حدود ۲۰۰ سال قبل کشف شده است،در حالی که قرآن مسلمانان قبل از ۱۴۰۰ سال پیدا شده است؟!
لذا بعد از اتمام کار به کشورهای اسلامی سفر کرد و به تحقیق پرداخت تا بالاخرة آیه ۹۲ سوره یونس را برایش خواندند.به این صورت بود که به دین مبین اسلام مشرف شد.

====================

منبع: باشگاه مهندسان ايران
موضوع : اخبار ,

پاسخ معظم له: اصل ماجرا این است که یک عده از یهودیان متنفّذ در دنیا به فکر ایجاد یک کشور مستقل برای یهودیها افتادند. از فکر اینها دولت انگلیس استفاده کرد و خواست مشکل خود را حل کند. البته آنها قبلاً به فکر بودند به اوگاندا بروند و آن‌جا را کشور خودشان قرار دهند. مدّتی به فکر افتادند به طرابلس، مرکز کشور لیبی بروند؛ لذا رفتند با ایتالیاییها - که آن وقت طرابلس در دست آنها بود - صحبت کردند؛ اما ایتالیاییها به اینها جواب رد دادند؛ بالاخره با انگلیسیها کنار آمدند. انگلیسیها آن وقت در خاورمیانه اغراض بسیار مهمِ‌ّ استعماری داشتند؛ دیدند خوب است که اینها به این منطقه بیایند.
موضوع : مقالات ,

در قيامت اولين چيزي كه از بنده سوال مي شود نماز است، پس اگر آن را تمام انجام داده باشد كه هيچ، و گرنه در آتش انداخته می شود. پيامبر بزرگوار اسلام(صلی الله علیه واله) می فرماید: به راستي كه محبوب ترين اعمال در نزد خدا، نماز و نيكي و جهاد است.

در قيامت وقتي از تارك الصلاه مي پرسند كه چه شما را در جهنم درآورد؟ در جواب گويند؛ ما از نماز گزاران نبوديم. خداوند در آيه 5 سوره ماعون مي فرمايد: پس واي بر نمازگزاران، آنان كه از نماز خود به واسطه سبك شمردن و بي اعتنايي بي خبرند. از پيامبر اكرم(صلی الله علیه واله) روايت شده که فرمود: فرقي ميان مسلمان و كافر نيست جز اينكه نماز را عمدا ترك مي كند يا درآن سهل انگاري مي نمايد، پس نمي خواند آن را.

اولين چيزي كه از بنده حساب مي شود در روز قيامت نماز مي باشد، اگر پذيرفته شد بقيه پذيرفته خواهد شد و چون نماز در وقت خود بالا رود، به سوي صاحبش برمي گردد در حالتي كه سفيد و نوراني است، مي گويد؛ مرا حفظ كردي خداوند شما را حفظ كند و چون درغير وقت آن بالا رود كه حدود آن مراعات نشده باشد، به سوي صاحبش بر گردد در حالي كه سياه تاريكي است، مي گويد؛ مرا ضايع كردي، خداوند تو را ضايع نمايد.
موضوع : مقالات ,

ابو‌تراب به معنای پدر خاک، دمساز خاک یا پدر و رئیس خاکیان است و این لقب از محبوب‌ترین القاب در نزد امام علی علیه‌السلام و یکی از زیباترین القاب آن حضرت به شمار می‌آید‌.

نخستین کسی که به کنیه (ابو‌تراب) نامیده شد، علی بن ابی طالب رضی‌الله عنه است، این کنیه را رسول خدا صلی‌الله علیه و آله و سلم به او داد آن گاه که دید او بر روی زمین خوابیده و خاک بر پهلوی او نشسته است، از روی لطف و مهربانی به او فرمود: برخیز ای ابوتراب.

و این محبوب‌ترین القاب او به شمار می‌رفت و از آن پس به برکت نفس محمدی این کرامتی برای او شد، زیرا خاک خبرهای گذشته و آینده تا روز قیامت را برای او باز می‌گفت‌.
موضوع : مقالات ,


: