درباره ما

سلام. سعي ميكنم تمامي مطالبي كه در اين وب مطرح ميشود مورد پسند شما واقع شود.
اگه دوست داريد من بنويسم نظر بديدتا انگيزه پيدا كنم.
دوستان براي پاسخ سوالات خود به قسمت نظرات رفته و پاسخ سوال خود را مشاهده كنيد.
منوی اصلی
موضوعات وبلاگ
لینک دوستان
پیوندهای روزانه

بخش های دیگر

فتوبلاگ من
پرسش و پاسخ
یادداشت بازدیدکنندگان
گالری وبلاگ

جستجو

دوستان من

خدمات وبلاگ نويسان-بهاربيست

نویسندگان
مطالب پیشین
آرشیو مطالب
لوگوی دوستان
ابزار و قالب وبلاگ
وصیت شهدا
وصیت شهدا
کاربردی
زمان بازرگان به ما برچسب چریک زدند ، زمان بنی صدر هم برچسب منافق الان هم برچسب خشک مقدس و متحجر، هر قدمی که در راه خدا و بندگان مستضعف او برداشتیم برچسب باران نمان کردند ، اما بسیجیان دلسرد نباشید حاشا که بچه بسیجی میدان را خالی کند....شهید همت 
و امروز هم برچسب افراط و تند روی ....
حاشا که تفکر انقلابی امام را با این حرفها به دست فراموشی بسپاریم...موضوع : متفرقه ,

 

حجت‌الاسلام والمسلمین محسن قرائتی در آیین افتتاحیه بیست و دومین مسابقات درسهایی از قرآن کریم که در تالار شیح صدوق حرم حضرت عبدالعظیم حسنی برگزار شد اظهار داشت: این کار امروز یک کار فرهنگی است، ستاد ندارد و از کسی تبلیغ نمی‌کند. پول و سیاست هم در آن جایی ندارد و این رمز فراگیر شدن آن در جامعه است.
وی افرود: اگر دست خدا در کار‌ها بیاید برکت پیدا می‌کند و هیچ فرقی هم نمی‌کند سستی آن به اندازه لانه عنکبوت و یا سختی آن به اندازه سنگ باشد.

این مفسر قرآن کریم به کارکردهای قلم و نقش آن اشاره کرد و ابراز داشت: اتصال قرن‌ها، انتقال تجربه ها، بیدار کردن خواب و بیدار را خواب کردن از مهمترین نقش‌های قلم است.

رئیس ستاد اقامه نماز کشور همچنین از برخی مؤسسات و مراکز پژوهشی که فایل‌های پژوهشی خود را قفل گذاری می‌کنند انتقاد کرد و گفت: امروز آن طرف دنیا سی دی‌های مستجهن خود را به راحتی در اختیار مردم می‌گذارند اما ما حتی بر روی فایل‌های پژوهشی خود قفل می‌گذاریم، علم خود را باز کنید و آن را قفل نکنید.
موضوع : راه كار هاي جنگ نرم ,


: