درباره ما

سلام. سعي ميكنم تمامي مطالبي كه در اين وب مطرح ميشود مورد پسند شما واقع شود.
اگه دوست داريد من بنويسم نظر بديدتا انگيزه پيدا كنم.
دوستان براي پاسخ سوالات خود به قسمت نظرات رفته و پاسخ سوال خود را مشاهده كنيد.
منوی اصلی
موضوعات وبلاگ
لینک دوستان
پیوندهای روزانه

بخش های دیگر

فتوبلاگ من
پرسش و پاسخ
یادداشت بازدیدکنندگان
گالری وبلاگ

جستجو

دوستان من

خدمات وبلاگ نويسان-بهاربيست

نویسندگان
مطالب پیشین
آرشیو مطالب
لوگوی دوستان
ابزار و قالب وبلاگ
وصیت شهدا
وصیت شهدا
کاربردی

سلام به همه عزیزان...

ایام شهادت مظلومانه حضرت فاطمه زهرا را به همه شیعیان تسلیت میگم.

دوستان این وبلاگ دیگر بروز رسانی نمی شود. عزیزانی که علاقه مند به این وب بودند از این پس به وبلاگ جدید بنده سر بزنند که آدرس آن در پایین مطلب نوشته شده. یا حق التماس دعا

البته هنوز مطلبی در آن قرار داده نشده

www.yarane12.blogfa.com
موضوع : متفرقه ,

سلام به همه دوستان...

ان شاء الله همه ما فردا با فریادهای مرگ بر آمریکا وجودی برای کشور های بی وجود آمریکا و اسرائیل باقی نمی گذاریم.همه ما فردا نفرت خود را از آمریکا و اسرائیل به عرصه نمایش می گذاریم.
موضوع : متفرقه ,
موضوع : متفرقه ,

 
موضوع : متفرقه ,

 
موضوع : متفرقه ,
زمان بازرگان به ما برچسب چریک زدند ، زمان بنی صدر هم برچسب منافق الان هم برچسب خشک مقدس و متحجر، هر قدمی که در راه خدا و بندگان مستضعف او برداشتیم برچسب باران نمان کردند ، اما بسیجیان دلسرد نباشید حاشا که بچه بسیجی میدان را خالی کند....شهید همت 
و امروز هم برچسب افراط و تند روی ....
حاشا که تفکر انقلابی امام را با این حرفها به دست فراموشی بسپاریم...موضوع : متفرقه ,
معلم درس‌هایی از قرآن گفت: 34 سال است در تلویزیونم، در همه کانال‌ها هم هستم جز کانال کولر! به لطف قرآن یک هفته هم برنامه‌ام تعطیل نشده است. اخیراً هم فهمیدم این رکورد در جهان بی‌نظیر است و برنامه‌ای وجود ندارد که 34 سال بی‌وقفه پخش شده باشد.
 
 موضوع : متفرقه ,

 

دختر جوان آمریکایی: بعد از تشرف به اسلام و محجبه شدن، به من گفتند حجاب تو بیماران و پرسنل بیمارستان را اذیت می‌کند به دنبال حرفه و شغل دیگری برو چرا که اینجا حجاب تو مناسب نیست.دختر جوان آمریکایی: بعد از تشرف به اسلام و محجبه شدن، به من گفتند حجاب تو بیماران و پرسنل بیمارستان را اذیت می‌کند به دنبال حرفه و شغل دیگری برو چرا که اینجا حجاب تو مناسب نیست.

به گزارش فرهنگ نیوز، انقلاب اسلامی در سال ۱۳۵۷ که با دم مسیحایی حضرت روح الله عملی شد نه تنها در ایران موجب رستاخیز و تحولی عمیق گشت، بلکه در خارج از مرزهای کشورمان نیز مردم بیدار دل را به تکاپو انداخت و متحول ساخت،‌ چنان‌چه زمانی که امام خمینی(ره) به پاریس تبعید شده بود و دانشجویان متعهد مسلمان فعالیت مبارزاتی علیه رژیم داشتند بسیاری از جوانان اروپایی و آمریکایی نیز متأثر از فضای انقلاب ایران، راه حقیقت را جستند و به دامن اسلام ناب محمدی پناه آوردند. آن زمان نیز گلندا اوربین دانشجوی میکروبیولوژی درآمریکا بود که مانند بسیاری دیگر شیفته شخصیت کاریزماتیک حضرت امام شد و کم کم به دریای انقلاب اسلامی پیوست و همین نقطه عطف زندگی این دختر جوان از خانواده سرشناس کاتولیک‌های آمریکا بود… با او گپ‌وگفتی کوتاه داشتیم که خواندن آن خالی از لطف نیست:
موضوع : متفرقه ,

[تصویر:  IMG17445277.jpg]موضوع : متفرقه ,

هم خوشحال و هم ناراحت

 

عبدالله نجاشی از موالیان امام صادق علیه السلام بوده است كه در زمان حضرت از طرف دستگاه خلافت عباسی ، ولایت اهواز به او سپرده می شود و او در نامه ای از حضرت كسب تكلیف می نماید و بعد از دعا در حق حضرت ، می نویسد كه: «من به ولایت اهواز مبتلا شدم و از آقا و مولای خود می خواهم حد و حدود من را مشخص نماید تا بفهمم با چه عملی به خدا نزدیك شوم و چگونه بیت المال را خرج كنم و به چه كسی اعتماد نمایم و چه كسی را اهل سرّ خود قرار دهم...».
موضوع : متفرقه ,


: